Upravuju fotky-ZDE-
Chceš se na něco zeptat?Tak přece -ZDE-
Urážlivé komentáře s mím jménem?Nejsou.Moje IP je: 83.208.178.239
Návod -ZDE-
Návštěvní kniha -ZDE-
Reklamy pouze...-SEM-
Chceš si nechat ohodnotit blog? -ZDE-
Chceš být mím Affs?... -ZDE-
Líbí se Ti můj blog?...Ano x Ne
Dělám ikonky -ZDE-
Start blogu...20.09.2010...!!
Kopíruj jen se zdrojem!!


ČS má talent vs. Talentmania

20. září 2010 v 22:29 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€
Souboj o vítězství propukl naplno! Nové reality show se perou o diváky!
Ještě před rokem jsme týden co týden sledovali Česko Slovenskou SuperStar a teď šílenství kolem reality show a hledání nových talentů vypuklo nanovo. A nejedná se jenom o zpěváky. Cílem nových projektů Česko Slovensko má talent (TV Prima) a Talentmania (TV Nova) je totiž najít výjimečné lidi, kteří mají talent na cokoli. A je úplně jedno, jestli se jedná o zpěv, tanec, hru na hudební nástroj, kouzlení, sport nebo třeba akrobacii. Konec konců, o tom, kdo se do soutěže přihlásil a postoupil do semifinálových kol, si můžeš udělat přehled sám/sama: od 29. srpna běží obě show v televizi.


Česko Slovensko má talent

Jak se hlasuje: Každý porotce má jeden hlas. Aby soutěžící postoupil do semifi nále, musí získat od poroty alespoň dvakrát ANO.
Přímé přenosy + finále: Obě informace Prima zatím tají. Porota bude mít vliv na vyřazování i ve chvíli, kdy začnou hlasovat diváci. Má totiž tzv. divokou kartu, díky které může soutěžícího poslat do finále. Ale o konečném vítězi rozhodnou čistě diváci.
Soutěžní kategorie: Podle originálního britského vzoru nemá soutěž žádná oficiální pravidla. Rozhoduje jenom talent, a to jakýkoli.
Co získá vítěz: 100 000 eur
Bravo hodnocení: 90 %

← Tereza Anna Mašková dojala svým pěveckým výkonem Lucii Bílou skoro k slzám!
Přečti si o ní víc a podívej se na její úžasné vystoupení.
Talentmania

Jak se hlasuje: Ženská část poroty má jeden hlas, mužská část poroty má jeden hlas, diváci mají jeden hlas. Pro postup soutěžícího jsou nutné alespoň dva kladné hlasy.
Přímé přenosy + finále: Začnou začátkem října, vítěz bude znám v prosinci. Porota bude mít vliv na vyřazování i ve chvíli, kdy začnou hlasovat diváci.
Soutěžní kategorie: Celkem je osm kategorií. 1. Děti do 14 let, 2. Tanec (skupiny i jednotlivci), 3. Cirkus (kouzelníci, žongléři, akrobacie, show se zvířaty), 4. Comedy (divadelní skeče, recitace apod.), 5. Zpěv (sólo), 6. Zpěv (skupiny), 7. Hudební nástroje, 8. Jiné (všechna ostatní vystoupení, co se nedají zařadit do zbývajících sedmi kategorií)
Co získá vítěz. 150 000 eur
Bravo hodnocení: 75 %

← Davídek Dostál je největším bojovníkem, kterého Talentmania má. Narodil se v šestém měsíci těhotenství a nevážil ani jeden kilogram. Když odcházel z castingu, slíbil, že se v divadle postaví na vlastní nohy, a slib také dodržel. Jeho vystoupení (imitace Michaela Jacksona) dohnalo k slzám jak lidi v divadle, tak u obrazovek.Podívej se na jeho příběh....


Zdroj:-ZDE-
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.