Upravuju fotky-ZDE-
Chceš se na něco zeptat?Tak přece -ZDE-
Urážlivé komentáře s mím jménem?Nejsou.Moje IP je: 83.208.178.239
Návod -ZDE-
Návštěvní kniha -ZDE-
Reklamy pouze...-SEM-
Chceš si nechat ohodnotit blog? -ZDE-
Chceš být mím Affs?... -ZDE-
Líbí se Ti můj blog?...Ano x Ne
Dělám ikonky -ZDE-
Start blogu...20.09.2010...!!
Kopíruj jen se zdrojem!!


Říjen 2010

Návštěvnost 5.týden

25. října 2010 v 13:41 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (18.10. 2010 - 24.10. 2010) je:
Pondeli: 8
Utery: 7
Streda: 2
Ctvrtek: 5
Patek: 6
Sobota: 4
Nedele: 8

Celkem: 40


Ale nééé....lidi...co to tu čtu?!

Obviněného v případu Anička soud nevzal do vazby, policie ho musela pustit

22. října 2010 v 13:41 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  MoJ€ K€cY
Policie v pátek dopoledne oznámila, že v souvislosti se zmizením devítileté Anny Janatkové obvinila 41letého muže z Prahy pro podezření z trestného činu zbavení osobní svobody. Muž se k činu nepřiznal, vyšetřování probíhá na svobodě, protože soud neakceptoval návrh na jeho vzetí do vazby. Dívku dál hledá tisícovka policistů.

"Dosud se k činu nedoznal. Je stoprocentně prokázáno, že se v inkriminovanou dobu na místě nacházel," uvedl na tiskové konferenci šéf vyšetřovacího týmu Josef Mareš. Vzorek DNA obviněného přitom souhlasil se vzorkem odebraným z Aniččina batohu.
Při pátrání po hledaném muži bylo nasazeno 400 policistů. "Zadržet se ho podařilo v technických prostorech jednoho panelového bytu na Praze 8. Udělal si tam příbytek se vstupem o velikosti 30x50 cm," řekli v pátek vyšetřovatelé.

Kdyby mu ve vězení nebyl vzorek DNA odebrán, nedostali bychom se k němu
ředitel pražské policie Martin Červíček
Podezřelý muž, kterého policisté zadrželi už v úterý večer, byl podle Mareše podroben výslechu na detektoru lži, z nějž jednoznačně vyplynulo, že má se zmizením Anny, která se minulou středu nevrátila ze školy, něco společného.

Osmkrát trestaný, čtyřikrát ve vězení

Zadržený muž byl v minulosti již osmkrát trestán, ve čtyřech případech skončil ve vězení. Jednalo se o majetkové trestné činy, krádeže, zpronevěru nebo například porušování domovní svobody. V místě svého trvalého bydliště se dlouhodobě nezdržuje. Naposledy vyšel z vězení v polovině letošního roku.
"Je to pro nás nepříjemná situace, ale budeme se snažit, aby to vyšetřování nijak negativně neovlivnilo," řekla Právu policejní mluvčí Ivana Ježková s tím, že víc policie nebude rozhodnutí soudce o nevzetí podezřelého do vazby komentovat.

Vzorek DNA na batohu souhlasil se vzorkem odebraným ve vězení

Policistům se podařilo na batohu Aničky nalézt stopy DNA, které pak porovnávali kriminalisté s databází. Zjistili, že je totožný s vzorkem muže, kterému byla DNA odebrána při jeho pobytu ve vězení.
"Kdyby mu tam nebyl vzorek odebrán, nedostali bychom se k němu," zdůraznil ředitel pražské policie Martin Červíček. Poděkoval v té souvislosti pracovníkům Kriminalistického ústavu za výbornou spolupráci.

Šéf pražské policie: Aničku nemáme

Obviněný muž při každém výslechu měnil svou výpověď. Krátce po zadržení při výpovědi, ještě jako podezřelý, přiznal, že byl minulou středu na místě, ale odešel ještě dopoledne. Později uváděl, že se pohyboval na Praze 6, což ale vyšetřování a městský kamerový systém neprokázal.
Detektor lži pak ukázal, že o zmizení dívky ví více, než tvrdí. Při další výpovědi už přiznal, že byl na místě i v inkriminovanou dobu, kdy dívka zmizela. Při této výpovědi řekl, že do styku s batohem nepřišel.

Pohřešovaná Anna Janatková

Ani jako obviněný se nepřiznalšéf vyšetřovatelů

Policisté se na základě zjištěných informací rozhodli zahájit trestní stíhání pro zločin zbavení osobní svobody, a to na základě zjištěných nepřímých důkazů.
Po obvinění při dalším výslechu přiznal, že odpoledne před 14. hodinou na místě byl a batoh držel v ruce. Podle svých slov ho ale neotvíral a odešel. "Ani jako obviněný se ale nepřiznal," doplnil šéf vyšetřovatelů Josef Mareš.
Na základě poznatků policie podal státní zástupce po obvinění muže soudu návrh na jeho vzetí do vazby. Obvodní soud v Praze 8 však této žádosti nevyhověl a policisté museli zadrženého po 48 hodinách od zadržení propustit.
Josef Mareš, šéf vyšetřovacího týmu, který hledá Aničku.
Josef Mareš, šéf vyšetřovacího týmu, který hledá Aničku.
FOTO: Jan Handrejch, Právo

Policie žádá veřejnost o pomoc

Pražská policie v pátek opět požádala veřejnost o pomoc při pátrání po ztracené Aničce. "Prosíme obyvatele Troji i celé Prahy 8, aby prohlédli nepříliš často využívané prostory a objekty a aby případné informace neprodleně poskytli policistům na lince 158," řekl v pátek ředitel pražské policie Martin Červíček.
Policisté s nástroji už poněkolikáté prohledávají pražskou Troju.
Policisté s nástroji už poněkolikáté prohledávají pražskou Troju.
FOTO: Milan Malíček, Právo
Červíček doplnil, že jen kvůli vypátrání hledaného muže bylo v Praze nasazeno na začátku týdne 400 policistů. Od minulé středy policie prověřila již 700 podnětů, zapojeno do akce bylo na 1000 lidí.
V Troji Aničku hledají desítky policistů.
V Troji Aničku hledají stovky policistů.
FOTO: Milan Malíček, Právo
V pátek ráno se policisté s rozedněním opět vrátili do pražské Troji, kde pokračují v pátrání po ztracené dívce.V rojnici pročesávají sady a porosty v okolí kolonie v pražské Troji. Na místě jsou desítky policistů s lopatami. Oproti čtvrtku policie rozšířila území, na kterém pátrá.
Cesta, po níž chodila Anička ze školy domů
Cesta, po níž chodila Anička ze školy domů
FOTO: MMS/Josef Koukal, Právo
Od rána bylo v pražské Troji několik policistů, podle informací z místa přijede větší množství pátračů během dopoledne. Masivní pátrání jako ve čtvrtek se ale opakovat nemá.
Ve čtvrtek policie potvrdila, že zadržela muže, kterého podezřívá, že má se zmizením Aničky něco společného. Během dne pak v místě jejího posledního známého pohybu probíhalo rozsáhlé pátrání se zapojením armády a řady dobrovolníků.
Policisté s lopatami a dalším ručním nářadím měli vytipováno několik konkrétních míst, přes intenzivní celodenní snahu se však Aničku nalézt nepodařilo.

Pohřešovaná Anna Janatková
Devítiletá dívka se ztratila minulý týden ve středu cestou ze školy. Oddělila se od svých kamarádek a od té doby o ní nejsou žádné zprávy. Rozsáhlé pátrání v místě probíhalo až do neděle, po přestávce se pátrači do oblasti vrátili ve středu. [celá zpráva]
Mezitím na případu pracují další desítky kriminalistů. Pražská policie vytvořila speciální vyšetřovací tým čítající sedm desítek policistů.


Policisté pátrají v nepřehledném terénu po zmizelé Aničce.

Prosím všechny z celé Prahy...hlavně děti!!!...Dávejte si pozor!!!Ten chlap může být všude...může být milý a pak vás někam zatáhne a znásilní....Opravdu!!!Ohledně Aničky...Kdyby jste ji někdo vyděl tak zavolejte na  tel.158

Právě jsem četla,že se ztratil tříletý chlapeček...Jan Kapura!!!Volejte na tel.158 kdyby jste ho někdo viděl!!!


Pátrači našli botu ztraceného tříletého chlapce

Desítky policistů a dobrovolníků pátraly celou noc na pátek v oblasti Hrádku nad Nisou na Liberecku po zmizelém tříletém chlapci. Policie nasadila i vrtulník s termovizí, pátrání bylo přesto zatím neúspěšné.
Hledaný Jan Kapura¨¨
Po tříletém chlapci z Donína v Hrádku nad Nisou pátrali celou noc také kynologové společně s potápěči. Do akce byli povoláni hasiči z Hrádku nad Nisou a okolí. Právu to sdělila mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Iva Michalíčková s tím, že na břehu Nisy se údajně našla jedna z chlapcových bot.
"Do akce byla nasazena Vodní a potápěčská záchranná služba, jejíž potápěči prohledávali hlubší místa v korytu řeky. Dobrovolní hasiči pokračovali v prohledávání řeky ze člunů. Do pátrání se zapojili také policisté na polské a německé straně," konstatovala Michalíčková.
Podle mluvčí Krajského policejního ředitelství v Liberci Ludmily Knopové prohledává od rána okolí šedesát policistů, vojáci a další dobrovolníci.
Ztracený chlapec je asi 100 centimetrů vysoký, má hnědé oči, černé na krátko střižené vlasy a hubenou postavu. "Chlapec je málomluvný a ovládá romský jazyk," uvedla Knopová.

Dítě si hrálo u řeky

Podle hrádeckého starosty Martina Půty je zahrada, na níž si dítě hrálo, v blízkosti řeky Nisy. "Tak malé dítě nemohlo dojít daleko, v okruhu kilometru jsme ho neobjevili, proto se pátrání soustředilo na řeku," řekl Půta.
Hasiči prohledávali břehy i koryto řeky, nasazeni byli i policejní potápěči. U řeky také později objevili dětskou botičku. Policie prověřuje, zda patřila hledanému chlapci.
"Dítě mělo na sobě růžovou nebo vínovou bundu, tepláčky a červenou čepici," popsala hledané dítě mluvčí policie. Policie prosí veřejnost o pomoc, jakékoliv informace o hledaném dítěti mohou sdělit kterékoli služebně policie nebo na tísňovou linku 158.

Návštěvnost 4.týden

18. října 2010 v 20:00 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Návštěvnosti
Pondeli: 17
Utery: 8
Streda: 7
Ctvrtek: 7
Patek: 11
Sobota: 5
Nedele: 4

Celkem: 59


Teda jako nic moc,ale ještě teda to ujde....

Láááskaaa

11. října 2010 v 14:29 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€
Kluk - Dnes jsem tě postrádal ve škole, kde jsi byla?
Děvče- Jo… musela jsem jít k doktorovi
Kluk - [Oh] Vážně? Ty?
Děvče - Nic zvláštního.. každoroční prohlídka
Kluk - [Oh]
Děvče - Tak… co jsme dnes dělali v matice?
Kluk - Nic ti neuteklo.. jen spoustu zápisků
Děvče - OK dobře
Kluk - Jo….
Děvče- Hej .. mám otázku..
Kluk - ok , Ptej se
Děvče- Jak moc mě miluješ?
Kluk - Víš že tě miluju víc než cokoliv!

Děvče - jo…
Kluk - Proč ses ptala?
Děvče- ….>mlčí<…….
Kluk - Je něco špatně?
Děvče- Ne, všechno je v pořádku
Kluk - Dobře
Děvče - Jak moc ti na mě zaleží?
Kluk- Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl..
Děvče- Chceš?
Kluk - Samozřejmě že ano! >povzdech< je něco špatně?
Děvče - Ne všechno je v pohodě
Kluk - Určitě?
Děvče- Ano
Kluk - Dobře.. já doufám..
Děvče - Chtěl bys pro mě zemřít?
Kluk - Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil miláčku.
Děvče - Opravdu?
Kluk - Kdykoliv. Ale teď vážně , není něco špatně?
Děvče - Ne.. Já sem v pohodě, ty si v pohodě , my jsme v pohodě, všechno je v pohodě.
Kluk - ….. ok
Děvče - Dobře.. musím jít uvidíme se zítra ve škole
Kluk - Dobře .. Ahoj.. MILUJU TĚ
Děvče - …. Taky tě miluju , pa

DALŠÍ DEN VE ŠKOLE

Kluk - Čau, neviděl si dneska mojí holku?
Kamarád - ne
Kluk - >povzdech<
Kamarád - Ani včera tu nebyla
Kluk - Já vím… Celou noc měla obsazeném telefon..
Kamarád - Hele vole tak víš jaký holky někdy jsou..
Kluk - jo.. ale ona ne
Kamarád - Nevím co ti mám ještě říct …
Kluk - Tak dobře.. Musím jít na Angličtinu , uvidíme se po škole
Kamarád - ok , já jdu na chemii (je tam psáno silence = věda… nepodstatný)

TU NOC

-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
-crrr-
Děvče - Prosím?
Kluk - Ahoj
Děvče - [Oh] čau
Kluk - Ty jsi dnes nebyla ve škole?
Děvče - [Oh] Musela jsem jít na nějaký vyšetření
Kluk - Jsi nemocná?
Děvče - Hmm …. Musím jít, na druhé lince mi volá máma
Kluk - Počkám
Děvče - Může to trvat dlouho.. zavolám Ti později
Kluk - Dobře… Miluju Tě miláčku

>>Hodně dlouhá pauza<<

Děvče - (se slzou v oku) podívej, budeme se muset rozejít
Kluk - Cože???
Děvče - Je to to nejlepší co pro nás teď můžu udělat
Kluk - jo?
Děvče - Miluju tě
>>klik<< ((položení sluchátka))

DĚVČE NEBYLO VE ŠKOLE 3 TÝDNY A NEZVEDÁ TELEFONY

Kluk - Čau vole…
Kamarád - čau
Kluk - Co se stalo?
Kamarád - Nic.. hele mluvil si se svojí ex?
Kluk - ne
Kamarád - Takže si neslyšel?
Kluk - Neslyšel co?
Kamarád - Hmm , nevím jestli bych měl být ten co ti to řekne
Kluk - Vole! Co to kurva… MLUV!!!
Kamarád - [Oh] … zavolej sem 433-555-3468 begin_of_the_skype_highlighting
             433-555-3468     
end_of_the_skype_highlighting
Kluk - ok

PO ŠKOLE KLUK VOLÁ NA TO ČÍSLO

Hlas - Dobrý den, okresní nemocnice , sesterské oddělení
Kluk - [Oh] musel sem si splést číslo … Sháním svojí kamarádku
Hlas - Jaké se jmenuje pane?
((Kluk dává informace))
Hlas - Máte správné číslo, to děvče je jednou z našich pacientek
Kluk - Opravdu?? Co se stalo? Jak jí je?
Hlas - číslo jejího pokoje je 646 budova A , oddělení 3
Kluk - CO SE STALO?
Hlas - Prosím přijďte a můžete ji vidět
Kluk - POČKEJTE! NE!
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-
-tůůůůůůt-

KLUK JDE DO NEMOCNICE…. DĚVČE LEŽÍ NA NEMOCNIČNÍ POSTELI

Kluk - Panebože! Jsi v pořádku?
Děvče - ……….
Kluk - Miláčku! Mluv se mnou!
Děvče - Já…
Kluk - Ty co? Ty CO?
Děvče - Mám rakovinu… a žiju na přístrojích
Kluk -…….. (strašně moc se rozpláče ) …….
Děvče - Dnes mi ty přístroje odpojí ….
Kluk - CO??
Děvče - Chtěla jsem ti to říct.. ale nemohla jsem
Kluk - Neřekla si mi to?!
Děvče -Nechtěla jsem ti ublížit
Kluk - Ty mi nikdy nemůžeš ublížit!
Děvče - Chtěla jsem jen vidět že cítíš to stejné co já .
Kluk - Miluju Tě víc než cokoliv! Chtěl bych ti dát celý svět v úderu srdce kdybych mohl.. Kdykoliv bych se pro tebe třeba zastřelil .
Děvče - Nebuď smutný , miluju Tě a pořád tady budu s tebou
Kluk - Tak proč si se se mnou rozešla?
Sestřička - Mladý muži.. návštěvní hodiny jsou u konce

KLUK OPOUŠTÍ POKOJ..DĚVČE JE ODPOJENO OD PŘÍSTROJŮ A UMÍRÁ

Ale co chlapec neví je proč mu děvče kladlo ty otázky, chtěla aby to řekl na poslední chvíly, a rozešla se s ním jen proto že věděla že jí zbývajé pouze 3 týdny.A myslela si že ho tím ušetří trápení když se rozejdou než umře.

DALŠÍ DEN

Chlapec byl nalezen mrtvý se zbraní v ruce. VZKAZ ZNĚL : Řekl jsem jí že bych se pro ni zastřelil …. Stejně jako ona řekla že by pro mě zemřela…

Dej si tento článek na svůj web.Jestli tak učiníš zítra se do tebe zamiluje ten kdo chceš,aby se do tebe zamiloval.Jestli takot neučiníš budeš mít 5 let smůlu a budeš sama/sám....

3. Kolo SONP

11. října 2010 v 14:17 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  SON....

 3.Kolo Sonp


Návštěvnost 3. týden

11. října 2010 v 13:59 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (4.10. 2010 - 10.10. 2010) je:
Pondeli: 8
Utery: 17
Streda: 11
Ctvrtek: 5
Patek: 5
Sobota: 3
Nedele: 8

Celkem: 57

No tak lidi!


Životopis Miley Cyrus

10. října 2010 v 18:42 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€
Miley Cyrus


povolání:zpěvačka,herečka a textařka
věk:16
datom narození:23.11 rok narození 1992
místo narození:Nashville,Tennessee USA
znamení:střelec
barva vlasů:hnědá
barva očí:modrá
výška:1,64m
hobby:nakupování,bruslení,jízda na koni a na kole.
Miley Ray Cyrus to je její celé jméno,je ameriská zpěvačka,herečka a textařka.známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana z ameriského televizního seriálu Hannah Montana který vysíla Disney Channel.u nás ho vysíla televize TV Jetix.
Miley se narodila v Nashvillu ve státě Tennessee, a je dcerou Leticie Tish a contry zpěvačkou Billiho Ray Cyrus.má dva nevlastní bratry,nevlastní sestru,mladšího bratra a mladší sestru,která je taky herečka.Navštěvovala střední školu Heritage Middle School,kde byla rostleskávačkou,vyrůstala na farmě kousek od Nashvillu.
Miley se začala zajímat o herectví už v 9-ti letech,kdy se svou rodinou dočasně bydlaly v Torontu v Kanadě.Na televizní obrazovce se objevila poprvé v otcovém seriálu zvané´´ Doc´´.kde hrála dívku Kiley.V roce 2003 si zahrála v úspěšném seriálu Big Fish(velká ryba) od Tima Burtona.největší zlom její kariéri byl když vyhrála kástynk na hlavní roli v seriále Hanna Montana.24.9 2006 které vydalo Wayt Disney Records první sountrack k pořadu Hannah Montana.tentosoundtrack obsehoval 8 songů,které zazpívala Miley Cyrus k pořadu Hannah Montana.26.6 2007,přesně 8 měsíců,po vydání prvního soundtrack,vydává Miley Cyrus dvojalbum ,Hannah Montana 2:Meet Miley Cyrus.První CD slouží jako soundtrack Hannah Montana a druhé bylo její debutním solovým albem.Sama si napsala 8 písniček z 10 písniček na tomto album:Song See You Again se stala její první písničkou která se umístila na prvních 10 místech Bilboard Hot 100.
O rok později vydává své druhé album Breakout.tato deska je první deska která nemá nic společné s Hannah Montana.Sing 7things se stal jejím nejuspěšnějším hitparádovým singlem.18.9 2007 se vydala na tour Hannah Montana.Tour odstartovalo St.Louis,Missouri a kvuli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31.1 2008.počet vystoupení dosáhla až k neuvěřitelných 69. 14.9 2008 vystoupila i s jinýma hvězdama.
Miley Ray Cyrus trpí hopoglykémií-což je něco jako cukrovka!!!!!!!!!!!
V červnu 2009 se u nás do kin dostane Film Hannah Montana va Filmu.
Miley byla i v bílém domě na přání Obamových dcer.

Barče IkOnKa

6. října 2010 v 19:17 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€

Katy Perry: Po party s rihannou potřebuji nová játra!

6. října 2010 v 13:08 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€

Katy Perry: Po party s Rihannou potřebuji nová játra!


Už to tak bývá. Když se holky sejdou, je to vždycky hukot. A když je důvodem k party zasnoubení blížící se svatba, mohou být následky nedozírné...
Katy (25), která je zasnoubená s Russellem Brandem, pozvala svou nejlepší kámošku Rihannu a další 25 dobrých kamarádek do Las Vegas na "nemorální noc". Pařit zkušeně vydržely až do dalšího dopoledne. Člověk se přeci vdává jednou v životě... :)

Rozlučka se svobodou byla tak mocná, že ji druhý den Katy Perry okomentovala: "Asi budu potřebovat transplantaci jater."

Dámy se na party také důsledně oblékly a Katy nosila celý večer klobouk s nápisem "nevěsta", nejspíš, kdyby se náhodou ztratila.
Po večeři v Casino Tower naskočily do přistavených limuzín a odjely na představení Ka slavného Cirque du Soleil. Noční tah pak završily v hotelovém apartmá, kde budoucí nevěsta dostala "eroticky laděný" dort, na oslavu několika posledních týdnů svobody.

Rihanna se netají tím, že pár Katy + Russell doslova zbožňuje: "Ti dva mě dovedou zabít smíchy. Mají naprosto stejný smysl pro humor. Pořád se špičkují a dělají vtipy," doplňuje jejich účet Rihanna.
Zdroj:Bravo.cz

Návštěvnost 2.týden

5. října 2010 v 14:48 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Návštěvnosti
Pondeli: 21
Utery: 8
Streda: 41
Ctvrtek: 26
Patek: 20
Sobota: 17
Nedele: 15

Celkem: 148


 Dobře vy!

Jak zvíšit návštěvnost blogu?

2. října 2010 v 17:21 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€
Jak zvýšit návštěvnost? Jednoduše, stačí jen když si toto zkopírujete a dáte na bloček....fakt to funguje, protože jsou tm slova která lidičky nejčastějc vyhledévaj. tak to zkuste!

Návštěvnost 1.týden

1. října 2010 v 18:43 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Návštěvnosti
Pondeli: 4
Utery: 13
Streda: 27
Ctvrtek: 21
Patek: 36
Sobota: 24
Nedele: 37

Celkem: 162

Super!

Black list

1. října 2010 v 18:35 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  BLaCk LiSt
Ahoooj,moc ráda vám zase píšu,ale už se stalo,že když si někdo zavede reklamky a někdo mu dá reklamu někam jinam tak je to nepříjemný.....Tak zavádím black list.....kdo mi dá reklamu někam inam tak je na black listu!!!reklama,která byla někde jinde...např. ...


Promiň že ti to posílám, ale: Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v... 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči. Bojím se o tebe a doufám, že tenhle "řetězák" neporušíš =)=)


Nemám to ráda.....Tak to prosím nedávejte jinam....v horním volitelném boxu je napsáno většímy písmeny: REKLAMY -SEM-

Takto prosím dvejte tam.....Vaše AđMiNQa...-MrS._AnNi€