Upravuju fotky-ZDE-
Chceš se na něco zeptat?Tak přece -ZDE-
Urážlivé komentáře s mím jménem?Nejsou.Moje IP je: 83.208.178.239
Návod -ZDE-
Návštěvní kniha -ZDE-
Reklamy pouze...-SEM-
Chceš si nechat ohodnotit blog? -ZDE-
Chceš být mím Affs?... -ZDE-
Líbí se Ti můj blog?...Ano x Ne
Dělám ikonky -ZDE-
Start blogu...20.09.2010...!!
Kopíruj jen se zdrojem!!


Lady - životopis

15. prosince 2010 v 17:50 | AđMiNQa...-MrS._AnNi€ |  Lady - životopis
Lady GaGa

Když Lady Gaga byla malá holka, ona by zpívat na svém pásku mini plastové rekordér Michael Jackson a Cyndi Lauper hity a dostat zatočil ve vzduchu v tatínkově náručí za zvuků Rolling Stones a Beatles. Předčasně vyspělé dítě by tanec kolem stolu v restauracích fantazie Upper West Side pomocí tyčinky jako obušek. A ona by nevinně přivítat novou chůvu v ničem, ale její narozeniny oblek.

Není divu, že malá dívka z dobré italské New York rodiny, obrátil se do exhibicionista, multi-talentovaný zpěvák-skladatel s citem pro teatrálnost, že ona je dnes: Lady Gaga.
"Vždycky jsem byl bavič. Byl jsem šunka jako malá holka a jsem šunka dnes, "říká Lady Gaga, 22, kdo udělal jméno pro sebe na Lower East Side klubové scény s infekční dance-pop party píseň" Krásná Dirty Rich ", a divoké, divadelní, a často jazyk-in-tváře "šok umění" vystoupení, kde Gaga - která navrhuje a vyrábí mnoho z jejích kostýmy - by se svléknout do ruky-řemeslně teplé kalhoty a bikini top, lehký plechovky laku na vlasy v ohni, a pózu jako disco koule snížil od stropu k orchestrální zvuky Mechanický pomeranč.

"Vždycky jsem milovala rock a pop a divadlo. Když jsem zjistil, Queen a Davida Bowieho je, když to opravdu přišlo dohromady na mě a já si uvědomil, co jsem mohl udělat všechny tři, "říká Gaga, která proříznuté její jméno z písně Queen" Radio Ga Ga ", a kdo cituje přítelkyně rocková hvězda, Peggy Bundy, a Donatella Versace jako její módní ikony. "Dívám se na ty umělce, jako ikony v umění. Není to jen o hudbě. Je to o výkonnosti, postoje, vzhled, to je všechno. A to je místo, kde žiji jako umělec, a to je to, co chci dosáhnout. "
Tento cíl se může zdát vysoké, ale za umělce: Gaga je dívka, která ve věku 4 let se učil klavír podle sluchu. Do věku 13, ona napsala její první klavírní baladu. U 14, ona hrála otevřený mike nocí v klubech jako je konec New Yorku Bitter v noci a byl škádlil na její podivné, výstřední styl její klášter Nejsvětějšího Srdce školy (Manhattan soukromou školu Nicky a Paris Hilton se zúčastnilo), spolužáky ve dne . Ve věku 17, ona se stala byla jedním z 20 dětí na světě, aby si brzy přijetí na Tisch School of the Arts na New York University. Podepsal její 20. narozeniny a psát písně pro jiné umělce (například Pussycat Dolls, a byl požádán, aby napsal pro řadu umělců, Interscope), než její debutové album byl dokonce propuštěn, Lady Gaga získal právo dosáhnout na nebe .

"Můj cíl jako umělce je trychtýř popovou desku do světa, ve velmi zajímavým způsobem," říká Gaga, kdo psal všechny její texty, všechny její melodie, a hráli většinu synth pracovat na své album The Fame (Streamline / KonLive / CherrytreeInterscope). "Málem jsem chci trik lidí visí s něčím, co je opravdu v pohodě s oblíbenou píseň. Je to skoro jako lžíce cukru a já jsem lék. "
Na slávy, to je jako kdyby Gaga se ze dvou částí dance-pop, jedna část elektro-pop, a jedna část skály s splash disco a burlesky a velkoryse nalil ji do obrazové martini sklenice na světě ve snaze dostat každý opilý s ní slávy. "The Fame je o tom, jak někdo může cítit slavný," vysvětluje. "Pop kultury je umění. To neznamená, že jste v pohodě nenávidí pop kultuře, tak jsem ho objal a slyšíte to celé slávy. Ale to je dělitelný slávy. Chci vás všechny zveme na party. Chci, aby se lidé cítili součástí tohoto životního stylu. "
CD otvírák a první singl "Just Dance", dostane na taneční parket houpací s to "zábava, LA, slavnostní atmosféru." Pokud jde o stejně chytlavý, "Boys Boys Boys" Gaga nevadí na sobě vliv na její rukáv. "Chtěl jsem napsat ženské verzi z Mötley Crüe je 'Dívky Dívky Dívky', ale s mou vlastní twist. Chtěl jsem napsat píseň, která pop rockeři by si přáli. "

"Krásné Dirty Rich" shrnuje své doby self-objev, žijících v Lower East Side a fušování s drogami a party scéně. "V té době, a to píseň, právě jsem se snažil přijít na věci ven," říká Gaga. "Jednou jsem chytil otěže své umění, zamiloval jsem se, že víc než já s stranického života." Na první poslech, "Paparazzi", by mohlo přijít pryč jako píseň lásky na kamery, a to ve všech poctivě, Gaga vtipy "na jedné úrovni je to asi usilovat paparazzi a chtějí slávu. Ale to není třeba brát zcela vážně. Je to asi všichni posedlost ten nápad. Ale je to také o tom chce člověk milovat vás a boje na to, zda může mít úspěch nebo láska, nebo obojí. "
Gaga ukazuje její vášeň pro milostné písně na takové měkčí skladby jako královna-ovlivňoval "Brown Eyes" a sladký polibek-off Break-Up píseň "Nic nemůžu říct (eh eh)." '"Hnědé oči' je nejzranitelnější píseň na albu, "vysvětluje. "'Eh Eh' je mé jednoduché popové písničky o hledání někoho nového a co se rozešel s starým přítelem."
Pro nové turné k tomuto albu, budou mít fanoušci být ošetřena uhlazenější verzi toho, co oni viděli (a miloval), se na ni kriticky oslavovaný show Lollapalooza v srpnu 2007 a Winter Music Conference výkon v březnu 2008. "Tato nová show je couture verze mého ruční centrální výkonnost v posledních několika letech. Je to spíš jemně-ladil, ale některé z mých oblíbených prvků k mé minulosti ukazuje - disco koule, teplé kalhoty, flitry a bodce - bude ještě tam. Jen více divoký a více koncepční show s vizí pop performance art. "

Je to dlouho, co nového popového umělce se z ní tak v hudebním průmyslu old-fashioned/grass kořeny tak jí uhradí poplatky s sešlý klubové koncerty a self-promotion. To je jeden stoupající popová hvězda, která nebyla utrhl z volání model casting, se narodil do slavné rodiny, vyhrál televizní reality show zpívat soutěže, nebo se vynořil z teenagerské sitcom kabelové televize. "Udělal jsem to tak, jak mají. Hrál jsem každý klub v New Yorku a já jsem bombardoval v každém klubu, a pak zabil jej v každém klubu a já jsem se ocitl jako umělec. Naučil jsem se, jak přežít jako umělec, dostanete reálné, a jak se nezdaří a pak zjistit, kdo jsem byl jako zpěvák a umělec. A jsem tvrdě pracoval. "
Gaga dodává s mrknutím v oku, "A teď, já jsem jen se snaží změnit svět jedna zlatá mince najednou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.